bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

ul. gen. J. Bema 23/29 87-100 Toruń

tel. (56) 622 67 00 / (56) 622 67 03

fax. (56) 622 67 05

 

Dyrektor Aleksander Dybiński

Z-ca Dyrektora ds. technicznych

Maciej Ottka tel.(56) 622-67-00 (wew. 12)
kom. 604-105-576
Sprawy administracyjne Agata Jagielska tel.(56) 622-67-00
fax (56) 622-67-05
e-mail: sekretariat@mosir.torun.pl

Zamówienia Publiczne

Agata Jagielska tel.(56) 622-67-00
agata.jagielska@mosir.torun.pl
Księgowość

Iwona Wiercińska

Maria Beutler

tel.(56) 622-67-00 (wew. 14)

Kadry i Płace

Janina Gajdus tel.(56) 622-67-00 (wew. 27)

Inwestycje

Mirosław Jur Batorski tel.(56) 622-67-00 (wew. 29)
e-mail:
m.batorski@mosir.torun.pl
Gospodarka nieruchomościami
(najmy i dzierżawy)
Małgorzata Sulik tel.(56) 622-67-00 (wew. 29)
e-mail: malgorzata.sulik@mosir.torun.pl
Marketing
osoba odpowiedzialna za kontakt z mediami
Marek Osowski tel.(56) 622-67-00 (wew. 44)
kom. 795-174-926
e-mail:
marek.osowski@mosir.torun.pl

marketing@mosir.torun.pl
Marketing Edyta Sositko tel.(56) 622-67-00 (wew. 44)
kom. 698-695-579
e-mail: edyta.sositko@mosir.torun.pl
marketing@mosir.torun.pl
Marketing Seweryn Smorga tel.(56) 622-67-00 (wew. 13)
kom. 606-612-583
e-mail: seweryn.smorga@mosir.torun.pl
marketing@mosir.torun.pl

Aktualności



Opublikował: Agata Jagielska
Publikacja dnia: 22.09.2015
Podpisał: Agata Jagielska
Dokument z dnia: 28.01.2014
Dokument oglądany razy: 35 455